Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
18:30
Aabyhøj IF (1)
4
AGF
4
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Aabyhøj IF
AIA/Tranbjerg
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Odder IGF
AGF, Aarhus
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
AIA/Tranbjerg
Odder IGF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
AGF, Aarhus
Aabyhøj IF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Aabyhøj IF
Odder IGF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
AIA/Tranbjerg
AGF, Aarhus
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Aabyhøj IF
Sabro IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Aabyhøj IF
FC Aarhus Syd
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Aabyhøj IF (1)
Viby IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
IF Lyseng (1)
AIA/Tranbjerg
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Silkeborg IF
Stavtrup IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
VRI (1)
Aabyhøj IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Viby IF
IF Lyseng (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Aabyhøj IF
Silkeborg IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Stavtrup IF
VRI (1)
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Aabyhøj IF (1)
IF Lyseng (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Viby IF
AIA/Tranbjerg
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Aabyhøj IF
VSK Aarhus
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Aabyhøj IF
Næsby BK
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
Aabyhøj IF
Galten FS
HHT
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
Aabyhøj IF
Stavtrup/Viby
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:30
Aabyhøj IF (1)
Katrinebjergs AF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Aabyhøj IF
Randers Freja
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Aabyhøj IF (1)
FC Åben Modus
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Aabyhøj IF
Oversidder
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Aabyhøj IF
SIF Assentoft
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Aabyhøj IF
Sole IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Aabyhøj IF (1)
FC Royal
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Aabyhøj IF
Odder IGF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Aabyhøj IF
Jetsmark IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Aabyhøj IF (2)
Hasle B
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Aabyhøj IF
HEI
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:45
Aabyhøj IF
IF Trojka/Team Nørreå
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Aabyhøj IF
Aalborg Freja
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
Aabyhøj IF (1)
Viby IF (3)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Aabyhøj IF
Hornbæk SF
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Aabyhøj IF
AGF, Aarhus
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Aabyhøj IF
SfB/Oure FA
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Aabyhøj IF
Stavtrup/Viby
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Aabyhøj IF (2)
Galten FS
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:30
Aabyhøj IF
IF Lyseng
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:30
Aabyhøj IF (2)
B 74 Silkeborg
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 148
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Aabyhøj IF
Brabrand IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Aabyhøj IF (2)
Vatanspor
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Aabyhøj IF
Fuglebakken KFUM
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Aabyhøj IF
VSK Aarhus
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aabyhøj IF
AGF, Aarhus
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aabyhøj IF
Lystrup IF
UHT
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aabyhøj IF
Odder IGF
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Aabyhøj IF
FC Horsens
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Aabyhøj IF
Stensballe IK
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Aabyhøj IF
Ry Fodbold
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Aabyhøj IF
Romalt IF
U14 Drenge C2 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Aabyhøj IF
Stavtrup IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Aabyhøj IF
ASA, Aarhus (2)
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Aabyhøj IF
IF Midtdjurs
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Aabyhøj IF (1)
TST
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Aabyhøj IF
Stensballe IK
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aabyhøj IF (1)
IF Lyseng
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
FC Horsens
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
TRIF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF (2)
IF Lyseng
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Aabyhøj IF
FC Skanderborg
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabyhøj IF
Stavtrup IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Helsted Fremad IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Ry Fodbold
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Horsens Nord
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Mørke IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Samsø IK
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Vinding SF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Aabyhøj IF
Randers Freja
U13 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Aabyhøj IF
Herning Fremad
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Aabyhøj IF
tst Fodbold
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Aabyhøj IF
Kolt/Hasselager IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Aabyhøj IF
ØBG Silkeborg
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Aabyhøj IF
Aarslev BK
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Aabyhøj IF (2)
Aarhus Fremad
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Aabyhøj IF (1)
IFSK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Aabyhøj IF (1)
GD Bio-Bold
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Aabyhøj IF
Fårvang IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Aabyhøj IF
Kolind/Perstrup IF
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Aabyhøj IF
Oversidder
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Aabyhøj IF
ASA, Aarhus
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aabyhøj IF
Ikast FC
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Aabyhøj IF
Hatting-Torsted Fodbold
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Aabyhøj IF
Lystrup IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Aabyhøj IF
FC Skanderborg (1)
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Aabyhøj IF
Odder IGF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Aabyhøj IF
Ommersyssel IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Aabyhøj IF
Odder IGF (2)
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Aabyhøj IF
Stensballe IK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:45
Aabyhøj IF
VSK Aarhus
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|